Kualifikueset “Katar 2022”/ Aksion fantastik, Portugalia në avantazh ndaj Serbisë (VIDEO)

Portugalia ka kaluar në avantazh ndaj Serbisë në ndeshjen e vlefshme për Grupin A të kualifikueseve europiane për Katar 2022.

Kanë qenë portugezët që kanë kaluar në avantazh në minutën e 11-të me yllin Diogo Jota. Ylli i Liverpool-it ka marrë një pasim perfekt nga Bernardo Silva dhe ka dërguar topin në rrjetë me një goditje me kokë.

LEXO EDHE  VIDEO/ Januzaj i përgjigjet Goetzes, shikoni golin e shqiptarit ndaj PSV-së