Kapet me drogë, arrestohet këngëtari shqiptar në Itali! Emri

Një këngëtar shqiptar është arrestuar në Arezzo të Italisë, pasi u kap me lëndë narkotike në studion e tij të regjistrimit.

Këngëtarit shqiptar të njohur si Klinton, iu gjet në studion e regjistrimit të fshehur 22 gram kokainë, 17 gram hashash, 14 gram marijuana si dhe një llastik precize, si dhe 65 gram manitol.

LEXO EDHE  Epidemiologu Alimehmeti: Nuk ekziston asnjë arsye të vaksinohen adoleshentët. Flet dhe për gratë shtatzëna

Këngëtari ka një kanal në youtube ku disa nga videot e tij kanë kaluar 150 mijë shikime. Pas masës së vlerësimit, këngëtari tani është në arrest shtëpiak.