Tayna shpenzon shifrën marramendëse për t’u dukur sa më bukur në klip

Tayna është një ndër reperët më të suksesshme të momentit, fama e saj tashmë ka kaluar edhe kufijtë shqiptarë. Së fundmi reperja ka qenë shumë aktive me projekte muzikore, dhe ka sjellë disa bashkëpunime që kanë rezultuar mjaft të suksesshme.

Tayna ka bashkuar forcat me një tjetër repere, Ivonian Doll. Kënga do të publikohet me datë 18 të këtij muaji.

Thuhet se xhirimet e klipit kanë përfunduar dhe Tayna ka vendosur që të ndajë disa foto nga paraqitja e saj. Reperja shfaqet me veshje unike si gjithmonë, ku nuk e ka kursyer aspak dorën përsa i përket kostos që ka arritur deri në 3.082 euro.

LEXO EDHE  Në lidhje sekrete me Arjola Demirin? Atdheu i zbulon të gjitha: Ja e vërteta (FOTO)

Nuk kursehet aspak! Për t’u dukur sa më bukur në klip,