Video/ Sprint nga 40 metra dhe gol, Mbappe i jashtëzakonshëm

PSG po fiton në Kupën e Francës në pjesën e parë 2-0 ndaj Brest por goli i dytë, pas atij të Sarabia, ka qenë fantastik nga i zakonshmi Mbappe.

I nisur thuajse 40 metra larg portës, sulmuesi si rraketë ka përçarë mbrojtjen vendase dhe ka shënuar.