Përplasja me armë, vriten dy të rinj shqiptarë/ Emrat+FOTO

Dy të rinjë shqiptarë kanë humbur jetën pas një përplasje me armë në orët e para të mëngjesit të kësaj të premteje në rrugën Makedonska-Kosovska Brigada, në lagjen Fushë Topanë në Maqedoni.

Mediat maqedonase bëjnë me dije se dy të rinjtë shqiptarë që mbetën të vdekur janë identifikuar si Afrim Berisha dhe Burim Vardari, të cilët janë qëlluar në makinë.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.