Digjet gjatë natës makina në Sarandë

Foto ilustruese

Një automjet është djegur pothuajse plotësisht gjatë natës në Sarandë.

Automjeti tip benz me targë SR6605B, ndodhej i parkuar përpara një biznesi në fshatin Gjashtë, Sarandë. Nuk dihet ende shkaku i djegies së automjetit.

LEXO EDHE  Shqiptarët, 1.5 miliardë lekë për rrëshqitjen në Borsh për tekat e Ergys Verdhos dhe Salillarit

Policia, e cila ndodhet në vendngjarje ka nisur hetimet për zbardhjen e shkakut të djegies.