Albërije Hadërgjonaj tregon pse e tradhëtoi ish-bashkëshorti: Kishte shumë para…

Këngëtarja e njohur shqiptare Albërije Hadërgjonaj, e ftuar në emisionin “NIN”, ka zbuluar disa të pathëna nga martesa, duke u ndalur edhe tek shkaqet që çuan ish-burrin drejt tradhëtisë.

“Ish-bashkëshorti im pati sukses në biznes dhe u bë shumë i fuqishëm, ishte shumë i ri, madje edhe bukurosh. Sa hyri demokracia në Shqipëri, ai kishte para dhe normalisht tundohesh kur i ke gjithë ato bukuroshe përreth”, u shpreh ajo.

LEXO EDHE  Drilon Hoxha zbulon problemet që i shkaktojnë sponsorat aktorëve: Na vënë kushte

Këngëtarja shtoi se edhe mund të ketë ndonjë lidhje dashurie në të ardhmen, për mos t’ju bërë barrë vajzave të saj.