Arrestohet shqiptari në Angli, mori peng dhe kërcënoi 20-vjeçarin! Emri

Një shqiptar është arrestuar në Angli, si një prej autorëve që morën peng një 20-vjeçar. Ai është Dorjan Kurtaj, që jetonte në Londër.

Në pranga kanë rënë edhe tre persona të tjerë, bashkëpunëtorë të shqiptarit. Arrestimi u bë të enjten e 11 shkurtit, ku policia gjeti në makinën e tyre edhe 20-vjeçarin e rrëmbyer.

LEXO EDHE  Parashikimi i motit, ja zonat që mund të përfshihen nga reshjet

Ky i fundit kishte plagë thike në këmbë dhe pjesë të tjera të trupit.