Dy aksidente brenda pak minutash në Korçë (FOTO)

Dy aksidente kanë ndodhur brenda pak minutash në Korçë, ndërsa shkak është bërë moti i keq.

Mësohet se nga aksidenti ka vetëm dëme materiale.

Një aksident ka ndodhur në unazën e qytetit, ku 3 makina u përplasën dhe tjetri ka ndodhur në Lumalas, ku një mjet doli nga rruga.

LEXO EDHE  Aksident në Durrës, makina përplas këmbësoren