Keira Knightley ka vendosur të mos luajë më në skena s*ksi, zbulon arsyen

Aktorja e famshme Keira Knightley, gjatë gjithë karrierës së saj ka marrë pjesë në filma ku është shfaqur nudo dhe ka luajtur skena seksi.

Aktorja seksi tregoi së fundmi se nuk është më e gatshme të luajë në skena nudo ose seksi.

“Unë jam shumë ndryshe tani dhe trupi ka pasur dy fëmijë dhe unë thjesht do të preferoja të mos qëndroja përpara një burri, e zhveshur,” tha ajo.

LEXO EDHE  Theu rrjetet sociale/ Tea flet për herë të parë publikisht rreth lidhjes me Beartin dhe marrëdhënien që ka me Andin

Knightley nuk është plotësisht kundër skenave nudo. Ajo tha se do të ndihej ndryshe nëse do të ishte një histori në lidhje me udhëtimin e saj për tu bërë nënë, por do të duhej të ishte me një kineast femër.