Goditi me sende të forta në kokë të miturin, pranga 19-vjeçarit

Një 19-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Fierit për dhunimin e një 13-vjeçari.

I riu akuzojhet se ka goditur të miturin në kokë me sende të forta.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Strum mbrëmjen e të dielës.

LEXO EDHE  Kostot e ndërtimit të banesave ranë në 3-mujorin e fundit 2020, por çmimet mbeten joelastike

13-vjeçari ndodhet në spitalin e Fierit për mjekim dhe sipas policisë ka dëmtime të rënda në kokë.

Paraprakisht dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta.