Tayna merr dhuratën e veçantë në mes të Bosforit (Video)

Reperja Tayna po shijon disa ditë pushimi n Turqi dhe papritmas është befasuar kur ka lexuar dedikimin për të në urën e Bosforit në Stamboll. “Sinonim i femrave rebele! Guxim për çmenduri”, është shkrimi që shfaqet në njërën anë të urës porsaërisht për Taynën.

Në videon që vetë këngëtarja ka postuar, shfaqet në një jaht pranë urës, me disa fishekzjarre në sfond dhe shkrimin në krye.Këtë surprizë, Tayna e ka marrë nga mikja e saj, Rina.

LEXO EDHE  Publikohet renditja zyrtare, ja kur do performojë Ronela Hajati në “Eurovision”

Të dua shum ton jetën, surprizë më t’mirë kurrë n’jetë nuk kom marr”, i shkruan ylli Rinës ndërsa kjo e fundit ia kthen “As ne s’kena pas kurrë njo si ty”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)