Bebe Rexha: Mezi pres të iki në Shqipëri pasi gjithë ky dreq të ketë përfunduar

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është shumë e lidhur me rrënjët e saj dhe e ka treguar gjithmonë me krenari origjinën e saj shqiptare.

Ndonëse udhëtimet në vende të ndryshme janë shumë të vështira në këtë kohë pandemie, Bebe mezi po pret që të udhëetojëdrejt Shqipërisë.

Bebe Rexha ka shpërndarë së fundmi në InstaStory një video satirike e cila tregon një udhëtar që mezi pret të udhëtojë, dhe aty shkruhet: “Unë në fluturimin e parë për në Shqipëri pasi gjithë ky dreq të ketë përfunduar”.

Me këtë, artistja shqiptare ka dashur të tregojë se mezi pret që karantina të përfundojë dhe sa sapo t’i jepet mundësia, do të kthehet edhe njëherë në Shqipëri për të vizituar bashkëkombësit e saj.

Image
LEXO EDHE  Do martohet sërish? Rudina Dembacaj zbulon sekretin që ‘tronditi’ Mark Frrokun