56-vjeçarja gjendet e pajetë në makinë! Detajet

Një grua e moshës 56 vjeçe është gjetur pa shenja jete brenda një makine në Partesh, Gjilan. Ngjarjen e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së  Gjilanit, Ismet Hashani.

“Sot rreth orës  17:24  jemi  njoftuar nga qendra emergjente 112 se në Partesh një veturë është ndalur mes rrugës ku gjendet një femër që dyshohet se është pa shenja jete”.

LEXO EDHE  Përgjimet e ‘Ndraghetas’/ Mes të arrestuarve në 2020 edhe Miglioranzi, ortak i Veliajt në “Eco Tirana”

“Ndihma e parë ka shkuar dhe mjeku kujdestar ka konstatuar se personi është pa shenja jete. Rrethanat e vdekjes janë duke u hetuar”,  tha Hashani.

Trupi i pajetë i viktmës është dërguar për autopsi. Nuk bëhet i ditur identiteti i gruas, deri në zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.