Nuk ishte dëgjuar më parë/ Moderatorja tregon simptomën e dhimbshme të koronavirusit

Moderatorja e njohur Ellen DeGeneres ka rrëfyer së fundmi simptomat që ka kaluar në momentin kur u infektua me Covid-19.

Në disa statuse në rrjetet sociale, DeGeneres ka shkruar se ka pasur dhimbje të forta shpine, një simptomë që nuk e kishte vënë re tek të infektuarit e tjerë.

“Tani ndihem 100% mire. Përshëndetje të gjithëve, thjesht dua të them faleminderit për të gjitha urimet. Unë ju vlerësoj shumë. Ndihem vërtet mirë. Një gjë që ata nuk jua kanë thënë është se keni, disi, dhimbje torturuese në shpinë”, tregon ajo.

LEXO EDHE  Rusia shpall median investigative, agjent të huaj

Ellen doli pozitive më 10 dhjetor dhe tani është në gjendje të mirë, pasi është shëruar.