E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Koronavirusi boldnew shsot doamin

Etiketim: koronavirusi boldnew shsot doamin

Asnjë viktimë, vetëm 3 të infektuar nga Covid në 24 orët...

Prej disa javësh situata e pandemisë në Shqipëri vijon të paraqitet e qendrueshme, ku dhe gjatë ditës së sotme nuk ëhstë shënuar asnjë viktimë. Sipas...

Covid në Shqipëri/ Asnjë viktimë, vetëm një rast i ri! Ja...

Situata e pandemisë në vendin tonë vijon të jetë e qendrueshme ku edhe gjatë ditës së sotme sërish nuk u regjistrua asnjë viktimë. Ndërkohë që...

Koronavirusi/ Një viktimë dhe 5 të infektuar në 24 orët e...

Ndryshe nga ditët e kaluara, këtë fillim jave janë rikthyer sërish humbjet e jetëve nga koronavirusi në Shqipëri. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në 24 orët...

Asnjë viktimë nga koronavirusi në Shqipëri, vetëm dy raste të reja!...

Situata e pandemisë në Shqipëri prej disa javësh është e qendrueshme ku nuk ka më prej ditësh asnjë humbje jete, ndërsa numri i të...

Koronavirusi në Greqi/ 43 viktima dhe 1957 raste të reja në...

Autoritetet greke njoftuan sot se rastet e reja të konfirmuara laboratorike të koronavirusit të regjistruara në 24 orët e fundit në vend janë 1,957,...

Koronavirusi/ Mjeku Alimehmeti jep lajmin e mirë

Mjeku epidemiolog, Ilir Alimehmeti ka folur për situatën e Covid në vend. Për mjekun epidemiologun duke iu referuar shifrave, qartësisht situata është më pozitive....

Ulen ndjeshëm testimet/ 238 të infektuar në 24 orët e fundit...

Situata e pandemisë në shqipëri vijon të mbetet e pandryshuar. Edhe pse është përgjysmuar numri i testimeve, sërish infektimet mbeten në nivel të lartë. Sipas...

Covid-19/ 7 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri

Situata e koronavirusit në vend vijon të jetë problematike. Ministria e Shëndetësisë raportoi për 286 raste të reja në 24 orë, dhe 7 viktima. Rastet...

Koronavirusi/ OBSH: Mbi 662 mijë të infektuar rishtazi në të gjithë...

Më shumë se 662 mijë të infektuar rishtas me koronavirus janë regjistruar në botë, gjithsej 129.9 milion që nga fillimi i pandemisë, u njoftua...

Shifra tragjike/ 15 viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit...

Situata e pandemisë në Shqipëri vijon të mbetet mjaft e rëndë për shkak të numrit të lartë të viktimave dhe rasteve të reja. Siaps Ministrisë...

Përgjysmohet numri i testimeve, rritet numri i infektimeve! 448 raste në...

Edhe pse testimet kanë qenë sërish të uleta gjatë ditës së sotme, numri i të infektuarve është rritur krahasuar me një ditë më parë. Sipas...

Koronavirusi/ Mjeku Ulqinaku: Në Shqipëri dominon varianti anglez

Doktor Dritan Ulqinaku i ftuar në Shqip show në Dritare Tv tha se në Shqipëri dominon varianti anglez i virusit. Prezenca e variantit të ri...

Ulen ndjeshëm testimet, por jo rastet/ 764 të infektur në 24...

Situata e pandemisë në Shqipëri mbetet shumë e rëndë, si infektimet ashtu edhe vdekjet mbeten të larta. Në 24 orët e fundit ëhstë ulur ndjeshëm...
WhatsApp DENONCO