E premte, Dhjetor 3, 2021
SHOW BIZ Fifi ndahet nga “Stracciatella”? Ja detaji që ngre dyshimet

Fifi ndahet nga “Stracciatella”? Ja detaji që ngre dyshimet

Lidhja e këngëtares, Fifi me Xhuljo Tabakun për ditë me radhë zuri faqet e para të portaleve. Vëmendja ishte e madhe dhe të gjithë e uruan këngëtaren duke mos lënë pa përmendur dhe faktin se sa shumë shkonin bashkë.

Mirëpo, së fundmi me disa përgjigje që Fifi ka dhënë në Instagram ndjekësve të saj na ka bërë lëmsh të gjithëve dhe nuk po e kuptojmë se çfarë po ndodh në të vërtetë.

LEXO EDHE  Ja si dukej Beatrix Ramosaj para operacioneve plastike (FOTO)

E pyetur nga fansat: “A je e lidhur?” ajo është përgjigjur shkurt “Jo” duke mos  thënë më shumë detaje.

Gjatë një kërkimi të vogël të bërë në followersat e këngëtares vumë re që “Xhuljo” nuk është. Mos do të thotë kjo që “Stracciatella” dhe këngëtarja janë ndarë?

fifi
fifi 1

fifi2