Lajm i mirë për Zidane, Ramos rikthehet në stërvitje

Real Madridi është në krizë rezultatesh. Trajneri Zinedine Zidane është në fije të perit, pasi ekipi po humbet në La Liga, ndërsa rrezikon grupin në Champions League.

Pika e dobët e ekipit ka qenë qendra e mbrojtjes. Sergio Ramos ishte i dëmtuar, ndërsa Varane tregoi se nuk mund të bëjë liderin. Lajmi i mirë është rikthimi i kapitenit në dispozicion.

LEXO EDHE  Fitoi gjithçka me kuqezinjtë: Shevchenko: Bëj tifo, por do t’i prish punë Milanit

Ramos doli sot në stërvitje dhe iu bashkua ekipit. Ai duket se e ka lënë pas dëmtimin dhe do të jetë gati për ndeshjen kundër Sevillas.