Për herë të parë! Arilena Ara dhe Alban Skënderaj së shpejti në një bashkëpunim

Arilena Ara dhe Alban Skënderaj, për herë të parë, do të vijnë me një bashkëpunim. Lajmi është bërë i ditur nga “News31.al”, ndërkohë  këngëtarët nuk kanë dhënë asnjë informacion në lidhje me këngën e tyre. Mësohet se  të dy artistët kanë bashkuar forcat për një duet, por ende nuk dihet se kur do të dalë.

Raportohet se klipi është xhiruar në disa zona turistike malore në Kosovë. Pak ditë më parë partneri dhe menaxheri i Arilenës Popi Kola tha se ajo do vijë së shpejti me një projekt të ri që do jetë ritmik, por që nuk tha asgjë për bashkëpunim me këngëtarin.

LEXO EDHE  "La Casa de Papel" nxjerr trailer-in përmbyllës të serialit (Video)

Kujtojmë që Albani dhe Arilena janë njohur në “X Factor Albania 2”, ku këngëtari ishte pjesë e jurisë, ndërsa Arilena konkurrente. Ajo ngriti kupën e atij edicioni të kompeticionit, që i hapi asaj rrugën drejt industrisë së muzikës