Europa League/ Gafë e pabesueshme e portierit, Rapid-i ndëshkon Arsenalin

Rapid Vienna ka kaluar në avantazh ndaj Arsenal-it në minutën e 51-të të pjesës së dytë.

Vendasit kanë marrë një dhuratë të vërtetë nga portieri Leno. Fountas ka falënderuar dhe ka shënuar pa probleme.