S’keni për ta besuar! Shuma marramendëse që merr Kim Kardashian për një postim në rrjete sociale

Ylli i “Keeping Up With the Kardashians”, 39-vjeçarja Kim Kardashian, tregoi hapur fitimet e saj në sezonin e tretë të Netflix ‘My Guest Needs Needs No Introduction With David Letterman’. Ajo ka treguar se nuk e ka aspak problem që show-t të famshëm po i vjen fundi.

“Ne nuk do të ishim këta që jemi sot pa u mbështetur në Keeping Up With the Kardashians dhe kjo është arsyeja pse ne vazhdojmë të ndajmë mënyrën e jetesës tonë. Edhe nëse, realisht ne mund të postojmë diçka në rrjetet sociale dhe të bëjmë më shumë para sesa bëjmë për një sezon të tërë”, shpjegoi ajo.

LEXO EDHE  "Nuk jam si ti që bën s*eks për një kafe"/ Plas keq mes vajzave në "Për'puthen" (Video)

Kim nuk dha një shumë reale në lidhje me atë që fiton nga një postim i vetëm në Instagram, por më parë theksoi se arrin diku nga 300,000 deri në 500,000 dollarë dhe nganjëherë më lart se një milion dollarë.