“Dh*pi ma i fort i bon 25”/ Pamje nga festa e “çmendur” e ditëlindjes së Encës

Këngëtarja e njohur, Enca festoi mbrëmjen e djeshme 25-vjetorin e lindjes. Ajo ka organizuat një festë të çmendur me shoqërinë.

Enca ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale disa imazhe në të cilat shihet me veshje ekstravagante. Ndërkohë në qendër të sallës është vendosur një tabelë e madhe ku shkruhet “Dh*pi ma i fort i bon 25”.

Enca ishe e veshur me një fustan gjumi në ngjyrë rozë të lehtë dhe me një këmishë të gjatë nate hedhur krahëve. Ajo duket në formë të mirë fizike, pasi pak javë më parë, iu desh ti nënshtrohej një operacioni të vështirë në këmbë.

Ndërsa në një foto tjetër, këngëtarja gjithashtu shihet në krahët e një djali muskuloz. Teksa ai e ngre në krahë, ajo për pak ka zbuluar pjesët intime të saj.

Ajo festoi deri në orët e para të mëngjesit me të gjithë të ftuarit dhe sapo ora trokiti 00:00 fiku qirinjtë e tortës 3-katëshe, në të cilën binin në sy disa kukulla në miniaturë me veshje provokuese.