Plas keq me dy reperëve/ Finem “gjuan në fytyrë” Don Xhonin: Ka marrë famë kot

Mbrëmjen e djeshme i ftuar në “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën ishte reperi i njohur Finem.

Sfidës të shumëpëlqyer nga publiku, “Painball” nuk mund t’i shpëtonte edhe Finem ku u vendos në vështirësi nga pyetjet pikante.

Finem u përgjigj plot sportivitet disa prej pyetjeve dhe sipas tij artisti që ka marrë famë kot është reperi i njohur Don Xhoni.

Nuk dihet nëse dy reperët kanë ndonjë problem mes njëri-tjetrit, por Don Xhoni ishte fytyra e njohur që “goditi” Finem për këtë pyetje.