Fjoralba Ponarin e ngatërrojnë në aeroport me aktoren e famshme turke

Fjoralba Ponari  është një nga moderatoret më të komentuara të show-bizit.

Së fundmi, fansat kanë vënë re një ngjashmëri të madhe mes saj dhe aktores turke, Elçin Sangu.

Fjoralba, me anë të një postimi në InstaStory e ka forcuar edhe më shumë këtë fakt mbi ngjashmërinë e saj me aktoren turke, pasi ka treguar se e kanë ngatërruar në aeroport me aktoren.

Një ndjekës e ka pyetur moderatoren nëse e kanë ngatërruar ndonjëherë me ndonjë person tjetër dhe me kë, ndërsa ajo është përgjigjur: “Po me Elcin Sangu në aeroport!”