Sa i rëndësishëm është seksi për ty në një marrëdhënie? Ja çfarë i thotë Tea e sikletosur

Takimi mes Teas dhe Arjonit në “Për’puthen” shkoi shumë mirë dhe kjo u konfirmua dhe nga dyshja. Biseda e tyre në takim mori një rrjedhë më intime. Arjoni e pyeti Tean, se sa i rëndësishëm është seksi për të në një marrëdhënie. Ndërsa Tea u përgjigj me një “mjaftueshëm”.

Ndërkohë ky episod u diskutua nga opinionisti Arjan Konomi. Ai e cilësoi si të pavend një pyetje të tillë, e për këtë dëshiroi të dëgjonte një mendim nga Tea.

LEXO EDHE  Drejtoreshë në ministri për 8 vite? Reagon për herë të parë Eli Fara: Ja si qëndron e vërteta

Bukuroshja bionde e pranoi se u ndie në siklet nga pyetja, por shtoi se nëse për persona të caktuar kjo temë është e rëndësishme ajo nuk e shikon si një problem.

Arjoni: Kur Tea u ndie rehat me këtë pyetje unë nuk e kam problem.

Tea: Për mua ishte pyetje e sikletshme, por ka njerëz që i duket kjo gjë një temë e rëndësishme dhe nuk e kam problem.