Aktorja shqiptare surprizohet me një propozim martese nga partneri (Foto)

Aktorja shqiptare Anita Nikaj, e njohur nga seriali “O sa mirë”, jeton prej kohësh në SHBA.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit lajmin e bukur. Anita ka vendosur t’i japë fund beqarisë, teksa ka marrë propozimin për martesë nga partneri. Ai i ka propozuar gjatë një darke mes miqsh dhe aktorja ka pranuar.

LEXO EDHE  Ish-banori i Big Brother i jep fund beqarisë (Foto)

Ajo ka ripostuar disa foto nga darka në fjalë, ku shihet shumë e lumtur krah njeriut të zemrës.

“Ajo tha Po”, shkruhet krahas fotove.