Aktorja e njohur italiane bën rrëfimin tronditës: Më p*rdhunuan kur isha 12 vjeç

Aktorja e njohur italiane Adua Del Vasco ka bërë një rrëfim tronditës. Ajo tregoi se kur ishte 12 vjeç e kanë përdhunuar.

“Unë isha 12 vjeç, nuk duhet të kisha vuajtur atë që kalova dhe sytë e mi nuk duhet të kishin parë atë që pashë.

Kujtimet e mia ndonjëherë janë paksa të turbullta, sepse mendja ime përpiqet të fshihet. Përbindësh ? Ai ishte një person që e njihja dhe që më dha një udhëtim ose makinë. Unë me naivitet u pranova pa menduar për keq sepse isha thjesht një vajzë e vogël, nuk mund ta imagjinoja kurrë se do të ndodhte ajo që ndodhi/ Vetëm dy-tre vjet më parë fola për këtë me nënën time, për tetë vjet nuk i kisha thënë askujt”.

Aktorja tha e përlotur se për shumë kohë është ndjerë fajtore që nuk u tregoi familjes se çfarë kishte ndodhur.

LEXO EDHE  Duke u puthur në vaskë, Brooklyn Beckham i bën dedikimin e veçantë partneres (Foto)

“Nuk doja ta lëndoja nënën time sepse e di që ajo po e vuan shumë. Personin në fjalë nuk e kam raportuar dhe kam bërë një gabim të madh sepse këto gjëra duhet të raportohen dhe gjithashtu kam një ndjenjë të madhe faji, sepse shpresoj që ky person të mos ketë lënduar vajza të tjera si unë …”, përfundoi ajo.

Kujtojmë se Adua njihet  ndryshe edhe si e fejuara e Gabriel Garkos, nga viti 2015 deri në 2018. Garko në daljen e tij në Big Brother, përmes një letre të shkruar për Aduan, zbuloi se ishte homoseksual.