Vajza e Donald Trump festë të shfrenuar për ditëlindje në kohë pandemie (Foto)

Vajza e vogël e Presidentit Trump, Tiffany festoi ditëlindjen e saj të 27-të në Miami ditë më parë.

Tiffany e filloi mbrëmjen e saj në vendin e nxehtë Komodo, ku ajo ishte e shoqëruar nga miqt e saj, përfshirë dhe të dashurin Michael Boulos.

Pas darkës vajza e ditëlindjes së bashku me të ftuarit e saj u nisën për në lumin Kiki, ku filloi dhe festa e vërtetë.

Burime për PageSix u shprehën se Tiffany ishte në humor të mirë ndërsa pinte Dom Perignon dhe pozonte për fotografi me miqtë e saj.

Në festën e saj injorohej hapur koronavirusi dhe mesa duket Tiffany-t nuk i intereson fakti se i ati rezultoi pozitiv me Covid-19 disa ditë më parë, pasi në festë, nuk u respektua distanicimi social dhe asnjë masë tjetër.