Bëri ndërhyrje kirurgjikale në hundë, Rovena Stefa tregon momente nga salla e operacionit (Video)

Këngëtarja Rovena Stefa foli për herë të parë pas ndërhyrjes së bërë në hundë, në studion e emisionit “Ftesë në 5”. Këngëtarja tha se ndihej mirë me pamjen e saj dhe se ndërhyrjen e bëri për të guxuar dhe eksperimentuar.

Në studio, teksa po zhvillohej intervista mes saj dhe Bieta Sulos, u shfaq një video ku shihej këngëtarja e shtrirë në shtrat, e pranë saj ndodhen mjekët që po bëhen gati për fillimin e procedurës.

Këngëtarja u shpreh se i ka filmuar këto pamje për të shërbyer dhe si një mesazh, pasi njerëzit mendojnë se ndërhyrja është diçka e tmerrshme, kur në të vërtetë sipas këngëtares është diçka tepër normale.

LEXO EDHE  Mario Balotelli “shpërthen” ndaj nënës së djalit: Të ndalohet me ligj që gratë të bëjnë fëmijë vetëm për para

“Kam xhiruar sepse unë dëshiroja që njerëzit të shihnin që nuk është një gjë kaq e tmerrshme apo klishe. Por realisht ka shumë njerëz që bëjnë ndërhyrjen në hundë”, tha këngëtarja.

 

View this post on Instagram

 

Dalja e parë e Rovena Stefës pas ndërhyrjes në hundë: Video ekskluzive nga salla e operacionit #Ftesënë🖐

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on