Po futej për të vjedhë në vilën luksoze, humb jetën shqiptari në Greqi

Një 35-vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë këtë të premte në Greqi. Mediat vendase bëjnë me dije se shqiptari i pajetë ka qenë i përfshirë vazhdimisht në vjedhje dhe çështje që lidhen me drogën, në Akrotiri.

Ndër të tjera bëhet me dije se 35-vjeçari dyshohet se është përpjekur të hynte në një vilë gjatë natës dhe ishte bllokuar në parmakët e gardhit, si rezultat i së cilës ai u var për një kohë të gjatë në një pozicion të përmbysur dhe vdiq.

LEXO EDHE  Komisioni i Rithemelimit merr selinë e Korçës, detaje të reja

Ndërkohë trupi i tij është gjetur nga pronari i shtëpive luksoze, i cili ka njoftuar policinë në lidhje me këtë ngjarje.