Horoskopi/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet këtë të hënë për ju, 5 tetor 2020

DASHI-Keni një muaj për t’u rikuperuar në dashuri: në nëntor do të vendosni nëse historia duhet të vazhdojë apo të ndalohet. Në frontin e punës, mos u shqetësoni: së shpejti do të keni kënaqësi dhe rezultate konkrete.

DEMI-Sipas horoskopit do të dashuroni një person të zënë, dhe ky është një problem i madh. Mundohuni të mos bëni diskutime të panevojshme. Në frontin e punës, ju do të jeni viktimë e një padrejtësie, përpiquni të mos e përjetoni keq: bëni më të mirën e një situate të keqe.

BINJAKËT-Jeta në çift nuk ka punuar për ca kohë, ka disa probleme në dashuri. Sa i përket punës, në këtë periudhë ka mungesë të sigurisë ekonomike, por projekte që keni në mendje, së shpejti, ato do të jenë në gjendje të ngrihen dhe të ngrihen.

GAFORRJA-Nëse keni një problem në dashuri përpiquni të shtyni zgjidhjen për disa ditë. Në frontin e punës, keni disa probleme ekonomike: jeni shumë mirë në shpenzime, më pak në kursime. Mbani portofolin tuaj në shtëpi ose në çantë …

LUANI-Mund të ndiheni më të lodhur, por në përgjithësi,  pritet një çlirim i ngadaltë. Kush është në kërkim të një pune, mund të marrë ofertën e një pune me kohë të pjesshme. Këto ditë mund të keni disa ngadalësime ose po mendoni të mbyllni një projekt, por shumë shpejt gjërat do të përmirësohen, falë një qielli shumë premtues. Në orët e ardhshme, përpiquni të jeni diplomatik. Kini kujdes për shumë shpenzime!

VIRGJËRESHA-Në frontin e punës, profesionistët e pavarur ose ata që kanë një frymë iniciative së shpejti do të kenë lajme të rëndësishme. Projektet e reja mund t’ju çojnë larg! Në dashuri duhet të lini të kaluarën e trishtuar pas jush, sepse Afërdita në shenjën tuaj është e vendosur të ju rikthejë qetësinë.

LEXO EDHE  Paralajmëron Çela: Rrezikojmë që stoku i dosjeve të bëhet i papërballueshëm

PESHORJA-Ata që kanë lindur në këtë shenjë  dhe janë sipërmarrës – më 5 Tetor 2020 – do të jenë në gjendje të zgjidhin një problem dashurie. Ditë interesante edhe për punë. Mundohuni të jeni të zgjuar dhe të durueshëm. Në ditët në vijim do t’ju duhet të rikuperoni disa para të humbura në muajt e fundit.

AKREPI-Sipas horoskopit do të ndiheni të dashuruar me një person të pakapshëm. Ju mund të zemëroheni, por mundohuni të qëndroni të qetë! Edhe në frontin e punës, situata do të duket jashtë kontrollit, por mbani mend një gjë: keni të gjitha kredencialet për të triumfuar.

SHIGJETARI-Të hënën bëhuni të duruar në dashuri, Hëna është neutrale. Në frontin e punës, mos e humbni zemrën edhe nëse disa premtime nuk do të mbahen …

BRICJAPI-Kini kujdes në dashuri: do të jesh ti që do të ndezësh siguresën e provokimit. Në frontin e punës, ka ardhur koha për të bërë disa zgjedhje të rëndësishme: këto do të sjellin zgjidhje të bukura deri në fund të vitit.

UJORI-Sipas horoskopit do të përballeni me situata delikate në dashuri, por guximi nuk do ju mungojë. Në frontin e punës, do të keni mundësi të reja. Punëtorët që aspirojnë një rol të ri janë të favorizuar.

PESHQIT-Venusi është i kundërt  me ju, prandaj në dashuri nuk jeni shumë të lumtur kohët e fundit. Në frontin e punës, do të jeni shumë të paduruar. Ju gjithashtu do ta gjeni veten duke iu përgjigjur shumë njerëzve për atë që dini të bëni dhe si e bëni.