Zbulohet shifra marramendëse që Mozzik shpenzoi për veshjen e tij me rastin e ditëlindjes (Foto)

Reperi i njohur Mozzik ka festuar ditëlindjen e tij të 25-të ditën e djeshme.

Mozzik postoi në Instagram dy foto ku uronte veten për ditëlindje, mirëpo, këto foto po çmendin fansat pasi faqe të ndryshme në Instagram kanë zbuluar shifrën e çmendur që ka shpenzuar Mozzik për këtë look.

 

View this post on Instagram

 

HAPPY G DAY #Birthdayboy #25 ⚖️⚖️ #2EUROGANG

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Bluza e Mozzikut që është nga marka 6pm season kushton 94 euro, çantat “Louis Vuitton” njëra 1.520 euro, tjetra 1.540, pantallonat 99,90 euro, jeleku  i markës Live Fast Die Young 129 euro, kapelja nga Mbl Boston Cap 22 euro, ora Rolex 31.900 euro dhe atletet Alexander McQueen 395 euro.

Mozzik ka shpenzuar në total 35,700 euro për këtë look.

Image