Robert Berisha rrëfen periudhën e errët që po kalon e ëma: Pasi mundi kancerin u sëmur sërish, vuan nga bipolariteti

Këngëtari i njohur Robert Berisha gjatë një interviste foli rreth sëmundjes që nëna e tij po kalon.

Ai zbuloi se tetë vite më parë ajo u diagnostikua me kancer dhe pas një operacioni u shërua. Por tani nëna e këngëtarit vuan nga bipolariteti dhe bën terapi.

“Testin e kam bërë dy herë, se kam kaluar COVID. Para 8 vitesh ka pasur kancer dhe bëri operacion. Është me një sëmundje tjetër, bipolariteti, është shumë e fortë. Tani është me terapi. Fatmirësisht nuk është më me kancer,”- tha Robert Berisha.