Futbollisti i Tottenham “nuk e mban dot”, Mourinho i shkon në banjo

Disa nevoja nuk mund të mbahen, pavarësisht se je duke luajtur finale çerekfinalet e Kupës dhe për më tepër kur je duke u mposhtur 1-0.

Kjo ka ndodhur me Eric Dier në sfidën e vlefshme për Carabao Cup mes Tottenham dhe Chelsea, raporton Ora News.

“The Spurs” ishin duke u mundur 1-0 kur Jose Mourinho vuri re se kishte një lojtar më pak në fushë. Pse? Mbrojtësi anglez kishte shkuar në tualet, raporton Ora News.

“Special One”, i xhindosur, e ndoqi nga pas futbollistin e tij që ta rikthente sa më shpejt në fushën e lojës.