Gruaja hidhet nga pallati, humb jetën

Një grua në Vlorë i ka dhënë fund jetës mëngjesin e kësaj të shtune, duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit ku banonte.

Sipas policisë, viktima e identifikuar me inicialet P.B., 54 vjeç, dyshohet se vuante nga depresioni.

Ajo jetonte e vetme në banesë. Në vendngjarje, ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

“Në lagjen ‘Pavarsia 2’, është konstatuar pa shenja jete shtetasja P.B., 54 vjeç, banuese në Vlorë. Kjo shtetase dyshohet se vuante nga depresioni dhe dyshohet se është hedhur nga banesa e saj nga kati i pestë i pallatit ku banonte e vetme ,ku si pasojë ka ndërruar jetë. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes”, njoftoi policia.

LEXO EDHE  KPK/ Një nga komisionerët me koronavirus, pritet përgjigja e tamponit për 11 të tjerë