Liçaj shpërthen ndaj Veliajt: Është një zuske histerike!

Aktori Neritan Liçaj ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin “Kafsho”, në RTV Ora.

Liçaj, i revoltuar nga puna e kryebashkiakut, foli për kryetarin e Bashkisë Tiranë. Ai e quajti Veliaj “zuskë histerike”.

“Çdo gjë që ndodh rrotull meje, ka ça më duhet sepse është jeta ime. Çdo gjë që ndodh në ktë vend ka ça më duhet, unë nuk jetoj i izoluar në bunker si Turi i Surrelit, më vjen keq për shitësin e bukës që do mbylli biznesin, më vjen keq edhe për pastruesin e bashkisë që i shtypin dhe i masakrojnë me këmbë se ja shkrep truri të pa votuarit dhe histerikut të bashkisë, i pavotuar dhe i paligjshëm. Shkatërron qytetin tim, zuskë histerike”, u shpreh i revoltuar Liçaj për Erion Veliaj, duke shtuar se ky i fundit do futet në histori si pjesa më e keqe e Tiranës.