Nëna e Nora Istrefit i nënshtrohet një operacioni, ja si është gjendja e saj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi Nora ka treguar se nëna e saj, ish-këngëtarja Syzana Istrefi i është nënshtruar një operacioni. Siç raportohet, ajo kishte probleme në veshkë por që tani është në gjendje të mirë shëndetësore.

LEXO EDHE  Modelja e famshme e tmerruar: Kërcënohem me vdekje çdo ditë nga të njëjtit njerëz

“Nuk ka COVID. Gur në veshkë, shumë siklet por e madhja kaloj” – shkruan ajo krahas fotos.

Image