Operacioni antidrogë, arrestohen 4 shpërndarës/ Emrat

Një operacion antidrogë është zhvilluar në zonën e Kombinatit në Tiranë, ndërsa janë arrestuar 4 persona për shpërndarje narkotikësh.

Nga raportimet msëohet se të arrestuarit janë Erjon Korteshi, Armand Gashi, Ardian Kanina e Genci Rapo.

Ndërkohë që një person, 33-vjeçari H.SH është proceduar në gjendje të lirë. Mësohet se policia ka sekuestruar disa doza heroinë dhe një shumë parash, që dyshohet se ishte përfituar nga shitja e narkotikëve.

Mësohet se pak ditë më parë, babai i Erjon Korteshit, Reshit Korteshi është arrestuar për shpërndarje të lëndëve narkotike.