Hygerta Sako publikon foton me vajzën në ditën e parë të shkollës

Dita e sotme është e mbushur me emocione për prindërit dhe fëmijët, pasi e hëna shënoi fillimin e vitit të ri shkollor.

Personazhet e njohur publike të cilët kanë publikuar foto të fëmijëve të tyre në këtë ditë të veçantë kanë qenë të shumtë.

LEXO EDHE  Rosie sapo i vuri "flakën" rrjetit, harron të veshë të brendshme (Foto)

Moderatorja Hygerta Sako ka zgjedhur të urojë vitin e ri shkollor duke kujtuar ditën e parë të shkollës të disa viteve më parë.

“Sa shumë ka kaluar që nga dita e parë e shkollës”-shkruan Hygerta.