Bebe Rexha nuk i harron zakonet shqiptare edhe pse bën jetë luksoze në Amerikë

Bebe Rexha, këngëtarja shqiptare me famë botërore, tashmë jeton dhe ndjek karrierën profesionale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe një pjesë të fansave të saj janë shqiptarë.

Rexha, publikoi një video në InstaStory, ku shihet bashkë me tezen e saj, teksa kujdesen për kopshtin në shtëpinë e këngëtares në Los Angelos.

LEXO EDHE  "Jam biseksual"/ Graciano i "Për'puthen" tregon si lindi e gjitha: Shkoj me femra dhe me meshkuj

Vihet re se komunikimi  mes tyre, shpeshherë është në shqip, dhe Bebe Rexha dëgjohet duke thënë “gjynah” për bimët e vyshkura.

Aristja nga Dibra nuk i harron zakonet shqiptare, edhe pse është rritur në një kulturë tjetër.