Gold AG po bëhet baba për herë të parë? Mikesha e saj e nxjerr zbuluar (Foto)

Gold AG dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra kanë nisur pushimet së bashku dhe si destinacion kanë zgjedhur Turqinë.

Së fundmi, bukuroshja nga Gjilani ka postuar një foto në Instagram, ku shihet e veshur me një fustan të bardhë, ndërsa mban edhe një çantë.

Ndër shumë komente, shihet edhe një koment nga një kolege e gruas së Arian Agushit, teksa i shkruan “Një nënë e ardhshme mahnitëse”, ku na lë të kuptojnë se çifti është në pritje të fëmijës së tyre të parë.

LEXO EDHE  Publikohet momenti i arrestimit të burrit të Angela Martinit (Video)

Megjithatë, pritet që lajmi të konfirmohet nga vet Gold AG dhe partnerja e tij.

Image