Mbytet pushuesja në Velipojë

Një pushuese është mbytur këtë pasdite në plazhin e Velipojës.

Sipas informacioneve paraprake, trupi i viktimës, është nxjerë në breg nga disa pushues. Mësohet se policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje.

“Rreth 16:30, në vendin e quajtur Vilun, Velipojë, Shkodër,  në një distancë larg nga bregu, rreth 700-800 m është gjetur një shtetase e mbytur në det, e seksit femer, ende e pa identifikuar. Po punohet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje”, njoftoi policia.

LEXO EDHE  “Me votë ju firmosni për të ardhmen”/ Publikohet spoti i Sali Berishës për Kuvendin e 11 dhjetorit