Ja si t’i mbani maskat për tu mbrojtur nga virusi (Video)

Si mund ta mbani një maskë pëlhure në mënyrë të sigurtë, të pastër dhe pa rrezik infektimi? Këtë këshillë e jep sot Ministria e Shëndetësisë e Kosovës.

LEXO EDHE  Covid 19/ 178 të infektuar dhe 4 viktima në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut