Horoskopi/ Ky është parashikimi i yjeve për ditën e martë, 11 Gusht 2020

Dashi-Në dashuri gjërat ecin më së miri, por mund të ndiheni të mërzitur dhe kërkoni siguri. Bëni kujdes me debatet, pasi mund të rrezikoni. Në punë, nuk parashikohen zhvillime të reja.

Demi-Me praninë e Hënës në shenjën tuaj, kjo e martë paraqitet ideale për dashurinë. Do të jeni të vendosur në qëndrimin tuaj. Kjo është një ditë e rëndësishme, sa i takon çështjeve profesionale.

Binjakët-Jini të angazhuar, por bëni diçka ndryshe që të merrni më shumë kënaqësi. Sforcimet në punë do të vlerësohen. Energjia e mirë do ju shoqërojë gjatë gjithë ditës.

Gaforrja-Ky është moment pozitiv për dashurinë, sidomos në raport me të lindurit e shenjës së demit dhe peshqve. Në punë, do të jeni disi nervoz, pasi jo çdo gjë do të ecë siç ju dëshironi.

Luani-Dashuria do të jetë e mbushur me nervozizëm gjatë gjithë ditës, ku do të keni nevojë që të qartësoni gjërat që nuk ecin. Puna paraqitet nën ritmin e duhur, ndaj mundohuni që të mos lodheni shumë.

Virgjëresha-Dashuria mund të lindë papritur. Zgjidhini mirë personat me të cilët mund të kaloni kohën, pasi keni nevojë për pozitivitet. Në punë, tregoni kujdes pasi mund të bëni gabime.

Peshorja-Ky është një moment i komplikuar për dashurinë, pasi nuk keni stabilitetin që dëshironi. Në punë nuk duhet të humbni kohë, por flisni dhe qartësohuni sa më parë.

LEXO EDHE  Zjarri në Zvërnec, evakuohen disa familje gjatë natës nga banesat

Akrepi-Në dashuri duhet të tregoni kujdes, pasi tensionet e jashtme mund të ndikojnë negativisht në jetën sentimentale. Në punë nuk jeni të kënaqur dhe kërkoni ndryshime, por bëni mirë që të mos nënvlerësoni atë që keni aktualisht.

Shigjetari-Në dashuri gjërat do të ecin më mirë, por ka ende disa vështirësi për të kaluar. Edhe puna paraqitet mjaft mirë, ku ditët në vijim do të jenë të mbushura me angazhime të shumta.

Bricjapi-Lidhjet e reja të dashurisë nuk ju bindin, pasi do të jeni të mbushur me dyshime. Në punë ka një projekt i cili ju mban të angazhuar.

Ujori-Ju pret një e martë nën ritmin e duhur, ndaj bëni kujdes. Në dashuri do të ndiheni të lodhur, por situata do të ndryshojë gradualisht. Sa i takon sferës profesionale, duhet të mbani parasysh mundësitë e reja.

Peshqit-Ky është moment mjaft pozitiv për dashurinë, pasi Venusi është në anën tuaj. Nga ana tjetër duhet të mundoheni që të mos përfshiheni në polemika dhe debate me kolegët. Në punë, do të keni mundësi që t’iu përkushtoheni gjërave të reja.