Modelja dhe miqtë e saj u rrahën barbarisht nga rojet/ Çfarë ndodhi në plazhin turk?

Modelja ukrainase Daria Kiriliuk pretendon se ajo ishte rrahur nga rojet e sigurimit në plazhin Momo në Cesma, Turqi. Si provë, ajo postoi një fotografi të veten të mbuluar në gjak.

Image

“Nuk dua të hesht, dua të them atë që ndodhi me mua, të dashurin tim dhe miqtë tanë. Ne u sulmuam nga rojet e sigurisë në plazh. Katër vajza, përfshirë edhe mua, u grushtuan në fytyrë dhe djemtë në grup u plagosën rëndë. Ne i thamë gjithçka policisë”, shkroi ajo në Instagram.

LEXO EDHE  Menaxheri i Arilena Arës tregon prapaskenat e Festivalit të Këngës: Nuk flas më me Alketa Vejsiun pas asaj që bëri

Nga ana tjetër, menaxheri i plazhit ka hedhur poshtë akuzat duke pretenduar se këto janë gënjeshtra.