Manjola Nallbani poston si rrallëherë foto me bikini dhe duket në superformë

Këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani, njihet jo vetëm për zërin e mrekullueshëm, por edhe pamjen e jashtme, ku shfaqet gjithmonë e kuruar.

Së fundmi ajo ka publikuar foto ku shfaqet me një palë bikini të zeza, hedhur sipër një kimono plazhi në po të njëjtën ngjyrë.

LEXO EDHE  U infektua para gjashtë muajsh, aktorja tregon se ende ka simptoma të Covid-19

Elegante dhe e tonifikuar si gjithmonë edhe kësaj here Manjola la pa fjalë të gjithë ndjekësit e saj.

“Gusht, muaji im i preferuar” shkruan Nallbani përbri fotos.

Image

Image