Kylie Jenner pjesë e klipit erotik të Cardi B dhe Megan Thee Stallion (Video)

Cardi B ka publikuar klipin e saj më të ri në bashkëpunim me . Kënga titullohet “Wap” dhe përmban skena mjaft erotike.

Mirëpo shfaqja e Kylie Jenner në klip, ishte një surprizë për të gjithë fansat. E veshur me Leopard, Kylie tërheq vëmendjen e të gjithëve në një koridor surreal.

Edhe pse pak sekonda, kaq ka mjaftuar që video të bëhet virale. E gjithë skena është e filmuar në slow motion dhe kjo e bën akoma më tërheqëse paraqitjen e Kylie Jenner.

LEXO EDHE  "Mullari i kashtës u dogj dhe lopa mbeti pa ngrënë”/ Plas debati mes Teas dhe Shqipes

22-vjeçaren e kanë mbështetur edhe motrat e saj të cilat nuk mund të mos rrinin pa bërë komente në Instagram.

Klipi më pas vijon me skenat mjaft erotike të dy repereve Cardi B dhe Megan Thee Stallion.