Video/ Varane katastrofë, Man.City shënon të dytin dhe prek çerekfinalen

Manchester City ka realizuar golin e dytë pasi po dominonte me raste dhe lojë.

Skuadra e Guardiolas ka gjetur rrjetën e 2-1 por sërish protagonist skandaloz është Varane, që fal sërish një tjetër gol, teksa pason mbrapa gabimisht duke i dhënë topin Gabriel Jesus, që nuk fal.

LEXO EDHE  Video/ Asisti i Benzema-s, Valverde kalon në avantazh Realin e Madridit