Video/ Cristiano Ronaldo i jashtëzakonshëm, kalon Juventusin në avantazh

Juventusi ka gjetur edhe golin e dytë me protagonist të zakonshim: njeriu Champions, Cristiano Ronaldo!

Portugezi ka lëshuar një silurë me të majtën dhe portieri i Lyon, Lopez, edhe pse ka fluturuar nuk e ka arritur dot… I jashtëzakonshëm portugezi Ronaldo!

LEXO EDHE  Partizani tentoi të përfitonte 400 mijë euro nga shitja e lojtarit, të kuqtë rrezikojnë të mbeten thatë