Video/ Bale i tërbon tifozët keq, luan golf disa orë para finales së Realit

“Bale nuk dëshiron të luajë”, është përgjigja e Zinedine Zidane para ndeshjes me Manchester City, ndërkohë që sulmuesi nga Uellsi nuk e ka fare mendjen te futbolli. Fiksimin e tij për golfin tani e njeh i madh e i vogël dhe ai nuk ka humbur kohë.

“El Chiringuito” menjëherë e ka kapur mat Bale, i cili ëshët shafqur duke luajtur gol para se shokët e skuadrës së tij të zbresin në fushë me misionin e vështirë për t’u kualifikuar në çerekfinale të Champions League. /abcnews.al

LEXO EDHE  Liverpool vazhdon serinë e fitoreve, mposht me përmbysje Arsenalin